PPB183JCE6RLC
MFR.Part #
PPB183JCE6RLC
JLCPCB Part #
C109888
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 18nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS