MPP105J2J3112198LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP105J2J3112198LC
JLCPCB Part #
C109550
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1uF 630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS