CQ02WGF4121TCE
MFR.Part #
CQ02WGF4121TCE
JLCPCB Part #
C966786
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS