AS03W4J0515T5E
MFR.Part #
AS03W4J0515T5E
JLCPCB Part #
C2769937
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ 75V Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS