RE0402BRE07402KL
MFR.Part #
RE0402BRE07402KL
JLCPCB Part #
C5864201
Description
-55℃~+155℃ 402kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS