HP05W3D150KT5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP05W3D150KT5E
JLCPCB Part #
C2774473
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±0.5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS