CQ05W8F1202T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CQ05W8F1202T5E
JLCPCB Part #
C966574
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS