HP02WAF3013TCE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
HP02WAF3013TCE
JLCPCB Part #
C414994
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS