0201WMJ0123TEE
MFR.Part #
0201WMJ0123TEE
JLCPCB Part #
C473505
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS