0805W8J082LT5E
MFR.Part #
0805W8J082LT5E
JLCPCB Part #
C407351
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 82mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS