CQ06W4F1504T5E
MFR.Part #
CQ06W4F1504T5E
JLCPCB Part #
C966484
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS