TC0225B2000TCC
MFR.Part #
TC0225B2000TCC
JLCPCB Part #
C778414
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS