TC0550D2371T5J
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
TC0550D2371T5J
JLCPCB Part #
C517778
Package
0805
Description
150V 2.37kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS