NQ03WAJ0565T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0565T5E
JLCPCB Part #
C965130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.6MΩ 75V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS