NQ03WAJ0165T5E
MFR.Part #
NQ03WAJ0165T5E
JLCPCB Part #
C2780290
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS