RN73H1JTTD2230C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2230C10
JLCPCB Part #
C3978880
Description
-55℃~+155℃ 100mW 223Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS