NQ03WAJ0365T5E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
NQ03WAJ0365T5E
JLCPCB Part #
C2780328
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6MΩ 75V ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS