NQ05W8J051JT5E
MFR.Part #
NQ05W8J051JT5E
JLCPCB Part #
C965076
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS