NQ05W8J056JT5E
MFR.Part #
NQ05W8J056JT5E
JLCPCB Part #
C2780688
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.6Ω ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS