NQ05W8J015JT5E
MFR.Part #
NQ05W8J015JT5E
JLCPCB Part #
C2780613
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 125mW 150V ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS