HP101WF400LT4E
MFR.Part #
HP101WF400LT4E
JLCPCB Part #
C2775582
Description
-55℃~+155℃ 1W 300V 400mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS