EKHS451VSN331MR30S
MFR.Part #
EKHS451VSN331MR30S
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.0449A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 32.5mm 330uF 450V ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS