ERWE551LGB181MA80U
MFR.Part #
ERWE551LGB181MA80U
JLCPCB Part #
C3814268
Package
Bolt,D35xL82mm
Description
-25℃~+85℃ 12.7mm 180uF 1A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 550V 82mm ±20% 螺栓,D35xL82mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS