ELXZ630ELL102ML30S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXZ630ELL102ML30S
JLCPCB Part #
C961216
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 16mm 31.5mm 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS