EKZE101ETD6R8ME11D
MFR.Part #
EKZE101ETD6R8ME11D
JLCPCB Part #
C5113751
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 2000hrs@105℃ 2mm 50mA@120Hz 5mm 6.8uF ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS