RY08Y5V332M61DBXB
Extended
Manufacturer
xincheng
MFR.Part #
RY08Y5V332M61DBXB
JLCPCB Part #
C5139224
Package
Plugin,P=10mm
Description
-25℃~+125℃ 3.3nF 400V Y1 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS