RKD50-24S24
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RKD50-24S24
JLCPCB Part #
C2764853
Package
DIP,50.8x50.8mm
Description
-40℃~+85℃ 1 100mVp-p 18V~36V 2.08A 24V 300kHz 50W 800V 86% Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,50.8x50.8mm Isolated Power Modules ROHS