SZMM5Z3V6T5G
MFR.Part #
SZMM5Z3V6T5G
JLCPCB Part #
C896592
Description
1 Independent 3.4V~3.8V 3.6V 500mW 5uA@1V 90Ω SOD-523 Zener Diodes ROHS