SS3003CH-TL-E
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SS3003CH-TL-E
JLCPCB Part #
C894439
Package
SC-74-6
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 1.4mA@15V 20A 30V 3A 420mV@3A SC-74-6 Schottky Diodes ROHS