NDF10N60ZG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NDF10N60ZG
JLCPCB Part #
C152288
Package
TO-220F-3
Description
10A 39W 4.5V@100uA 600V 750mΩ@10V,5A N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS