RF1S70N06SM9A
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
RF1S70N06SM9A
JLCPCB Part #
C3281663
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 14mΩ@10V 150W 2.25nF 206pF 4V 60V 70A 792pF 85nC@10V N-Channel TO-263AB MOSFETs