NTSB40200CTG
MFR.Part #
NTSB40200CTG
JLCPCB Part #
C604489
Package
D2PAK-3
Description
1 Pair Common Cathode 200V 20A 3uA@180V 840mV@20A D2PAK-3 Schottky Diodes ROHS