NTSB60100CTG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTSB60100CTG
JLCPCB Part #
C604490
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20uA@80V 30A 730mV@30A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS