NTP185N60S5H
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTP185N60S5H
JLCPCB Part #
C3290350
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.35nF 116W 15A 185mΩ@10V 25nC@10V 25pF 4.3V 600V N-Channel TO-220-3 MOSFETs ROHS