NCP303LSN22T1G
MFR.Part #
NCP303LSN22T1G
JLCPCB Part #
C233706
Package
TSOP-5-1.5mm
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 2.2V 800mV~10V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor TSOP-5-1.5mm Supervisor and Reset ICs ROHS