NTMT185N60S5H
MFR.Part #
NTMT185N60S5H
JLCPCB Part #
C3290172
Package
TDFN-4(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.35nF 116W 15A 185mΩ@10V 25nC@10V 4.3V 42pF 600V N-Channel TDFN-4(8x8) MOSFETs ROHS