NTB7D3N15MC
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NTB7D3N15MC
JLCPCB Part #
C2902230
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 101A 150V 15pF 166W 4.25nF 4.5V 53nC@10V 7.3mΩ@10V N-Channel TO-263 MOSFETs ROHS