NSVR02L40MX2WT5G
MFR.Part #
NSVR02L40MX2WT5G
JLCPCB Part #
C3313390
Package
DFN-2(0.6x1)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.2V@100mA 200mA 2A 40V 500nA@40V DFN-2(0.6x1) Schottky Diodes ROHS