BZX84C56LT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
BZX84C56LT1G
JLCPCB Part #
C462979
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 200Ω 250mW 50nA 52V~60V 56V SOT-23 Zener Diodes ROHS