NCP302LSN16T1
MFR.Part #
NCP302LSN16T1
JLCPCB Part #
C3684910
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.6V 800mV~10V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs