NCP302LSN19T1
MFR.Part #
NCP302LSN19T1
JLCPCB Part #
C3685834
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.9V 800mV~10V Active Low No No Push-pull Voltage Monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs