NCP301LSN27T1
MFR.Part #
NCP301LSN27T1
JLCPCB Part #
C3687106
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 2.7V 6us 800mV~10V Active Low Open-drain Voltage Detector TSOP-5 Supervisor and Reset ICs