NC7ST04M5X
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
NC7ST04M5X
JLCPCB Part #
C891935
Package
SC-74A-5
Description
-40℃~+85℃ 1 1uA 26ns@5.5V,50pF 2V 2mA 2mA 330mV 4.13V 4.5V~5.5V 7ST Series 800mV SC-74A-5 Inverters ROHS