MM3Z5V6C
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z5V6C
JLCPCB Part #
C891635
Package
SOD-323F
Description
1 Independent 200mW 376Ω 37Ω 5.32V~5.88V 5.6V 900nA@2V SOD-323F Zener Diodes ROHS