MMSZ36VCF-FS
MFR.Part #
MMSZ36VCF-FS
JLCPCB Part #
C3736355
Package
SOD-123F
Description
1 Independent 1W 1kΩ 1uA@27V 34.2V~37.8V 36V 40Ω ±5% SOD-123F Zener Diodes ROHS