MM3Z43VB
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z43VB
JLCPCB Part #
C891620
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 141Ω 200mW 353Ω 42.14V~43.86V 43V 45nA@30.1V SOD-323FL Zener Diodes ROHS