1V5KE39CA
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1V5KE39CA
JLCPCB Part #
C3718773
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 28A 33.3V 37.1V 53.9V 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)