MBR5100MFST3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR5100MFST3G
JLCPCB Part #
C895491
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 100V 3uA@100V 5A 760mV@5A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS