MBR5100MFST1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR5100MFST1G
JLCPCB Part #
C900197
Package
DFN-5(5x6)
Description
1 Independent 100V 3uA@100V 5A 760mV@5A DFN-5(5x6) Schottky Diodes ROHS