ILC5061AM26X
MFR.Part #
ILC5061AM26X
JLCPCB Part #
C3686102
Package
SOT-23
Description
-30℃~+80℃ 1 1.5V~10V 2.6V Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS